Majanduse toetusmeetmed

Kõik riiki ja riigi poliitikat puudutavad teemad.
Foorumi reeglid
1. Kommenteeri teemat või kommentaari, mitte teema algatajat või kommentaatorit.
2. Säilita alati viisakus, ka kõige tulisemas vaidluses.
3. Me ei propageeri vägivalda mistahes vormis.
Vasta
Kasutaja avatar
parimmax

Majanduse toetusmeetmed

Postitus Postitas parimmax »

Kevadise viirusepideemia ajal ja järel piirdus riigi toetusmeede majandusele palga osalise hüvitamisega, (minu jaoks arusaamatu) sooduslaenudega Tallinkile, sadama kandi kinnisvara arendajale ning veel mõnele väljavalitule ja laias laastus sellega ka asi piirdus. Palgatoetus ja sooduslaen ei takistanud Tallinkil alustada koondamist ning jätkata erinevate projektidega (uute laevade ehitamine jne.).
Turismindusega on lood muidugi halvad ja ausalt öeldes ei ole mul ka mingit kahjutunnet - peamiselt oldi suunatud vaid turistidele, kellelt headel aegadel kooriti seitse nahka ning siseturist põlati ära või nõuti talt ülbelt välisturistiga samaväärset hinda. Nüüd palutakse kohalikku inimest jumalakeeli külastama ehkki hind on jäänud suht samaks.
Üritan mõelda nii ja naa, et kas riik oleks pidanud panustama rohkem, valima välja mingid kindlad sektorid jne. Minu meelest on liiga tehtud ettevõtetele, kes ekspordivad peamiselt oma toodangut välismaale,kes väärtustavad ühel või teisel moel näiteks puitu jms.
Isamaa kaitsel!
Vasta